Neblokujete zobrazování reklamy?


Máme za to, že používáte AdBlock nebo jiný software blokující reklamu.


Naše reklamy vás neotravují animací, vyskakovacími okny nebo hlasitými zvuky. Pro provoz 24tv potřebujeme peníze z inzerce, stejně jako třeba pekař potřebuje peníze na upečení chleba.


Přidejte prosím adresu www.24tv.cz mezi povolené servery, nebo úplně smažte váš software blokující reklamu.
Spat

The Whole Truth

  (2016)

64% poster
PŘEHRÁT TRAILERPŘEHRÁT TRAILER
Drama / Thriller

Popis:

Obhájce Richard Ramsey (Keanu Reeves) se vloží do osobních záležitostí své ovdovělé přítelkyně Loretty Lassiter (Renée Zellweger), když jí slíbí, že dostane jejího syna Mika (Gabriel Basso) z vězení. Mike je obviněn z vraždy svého otce a zpočátku se ke spáchání vraždy přiznal. Avšak v průběhu procesu vycházejí najevo nová fakta o tom, jakým člověkem byl jeho otec Boone Lassiter (James Belushi). Zatímco Ramsey používá důkazy k osvobození svého klienta, jeho nová kolegyně Janelle (Gugu Mbatha-Raw) se snaží zkoumat případ do hloubky – a začíná zjišťovat, že úplnou pravdu může odhalit pouze ona sama.
Režie: Courtney Hunt
Scénář: Zatím nezjištěno...
Hrají: Keanu Reeves,Renée Zellweger,Gugu Mbatha-Raw,Gabriel Basso,Jim Belushi,Sean Bridgers,Christopher Berry,Ritchie Montgomery,Jim Klock,Nicole Barré,Jason Kirkpatrick,Jackie Tuttle,Mattie Liptak,Ryan Grego,Lara Grice
PŘEHRÁT
zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE: The Whole Truth
Video se může načítat trochu déle..chvíli počkejte.. "
zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE: The Whole Truth (Trailer)
2017 - Copyright © 24tv.cz