Neblokujete zobrazování reklamy?


Máme za to, že používáte AdBlock nebo jiný software blokující reklamu.


Naše reklamy vás neotravují animací, vyskakovacími okny nebo hlasitými zvuky. Pro provoz 24tv potřebujeme peníze z inzerce, stejně jako třeba pekař potřebuje peníze na upečení chleba.


Přidejte prosím adresu www.24tv.cz mezi povolené servery, nebo úplně smažte váš software blokující reklamu.
Spat

Tom a Jerry: Návrat do Země Oz

  (2016)

58% poster
PŘEHRÁT TRAILERPŘEHRÁT TRAILER
Animovaný

Popis:

Zlá Západní čarodějnice ze země Oz byla poražena, a tak jsou Tom, Jerry a Dorotka zpátky v Kansasu! Ale ne na dlouho, protože z hlubin kouzelné říše povstal zbrusu nový ničema: skřetí král! Zajal Dobrou čarodějnici a se svou armádou pustoší zemi Oz. K převzetí moci nad Smaragdovým městem potřebuje jedinou věc: Dorotčiny červené střevíčky! Naše oblíbená dvojice kocour a myš musí spojit své síly, protože je čeká Návrat do země Oz a záchrana milované říše. Rozleťte se za pomoci čaroděje na kouzelný výlet s kocourem, myšákem, Dorotkou, Totem, Strašákem, Plecháčem a Zbabělým lvem. Smích bude střídat dobrodružství, až se na cestě ze žlutých cihel setkají se zbrusu novými nástrahami a zlomyslnými tvory, protože už nejsme v Kansasu!
Režie: Spike Brandt
Scénář: Zatím nezjištěno...
Hrají: Amy Pemberton,Joe Alaskey,Michael Gough,Rob Paulsen,Laraine Newman,Kath Soucie,James Monroe Inglehart,Spike Brandt
PŘEHRÁT
zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE: Tom a Jerry: Návrat do Země Oz
Video se může načítat trochu déle..chvíli počkejte.. "
zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE: Tom a Jerry: Návrat do Země Oz (Trailer)
2017 - Copyright © 24tv.cz