Neblokujete zobrazování reklamy?


Máme za to, že používáte AdBlock nebo jiný software blokující reklamu.


Naše reklamy vás neotravují animací, vyskakovacími okny nebo hlasitými zvuky. Pro provoz 24tv potřebujeme peníze z inzerce, stejně jako třeba pekař potřebuje peníze na upečení chleba.


Přidejte prosím adresu www.24tv.cz mezi povolené servery, nebo úplně smažte váš software blokující reklamu.
Spat

Vítej v Monster High

  (2016)

67% poster
PŘEHRÁT TRAILERPŘEHRÁT TRAILER
Animovaný / Rodinný

Popis:

Bývaly doby, kdy se PŘÍŠERKY skrývaly před okolním světem, dokonce i jedna před druhou. Myslely si, že by jim hrozilo nebezpečí, kdyby se lidé dozvěděli o jejich existenci. Ale už tehdy Draculova dcera Draculaura i její nejlepší kamarádky snily o škole, kde by byli vítáni všichni bez ohledu na to, kým jsou. Než se jejich sen stal skutečností, musely se příšerky vydat na cestu kolem světa, aby našly další studenty. Ale i takové úžasné místo, jako je jejich škola, skrývá napětí. Pro jednu z nových studentek totiž přátelství nic neznamená a ostatní studenti kvůli ní musí žít ve strachu, že jejich tajemství bude prozrazeno. Příšerky bude stát hodně sil, aby svou školu zachránily a každému dále nabízely místo, kde se jedinečnost cení!
Režie: Stephen Donnelly,Olly Reid,Jun Falkenstein
Scénář: Margaret M. Dean,Kevin Noel,Krysti Schwarz
Hrají: Hippo Cabal,Cam Clarke,Sara Cravens,Debi Derryberry,Ben Diskin,Travis Dresden,Jun Falkenstein,Larissa Gallagher,Jonquil Goode,Julie Maddalena,Cristina Milizia,Max Mitchell,Cassandra Morris,Salli Saffioti,Evan Smith,Michael Sorich,Spike Spencer
PŘEHRÁT
zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE: Vítej v Monster High
Video se může načítat trochu déle..chvíli počkejte.. "
zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE: Vítej v Monster High (Trailer)
2017 - Copyright © 24tv.cz