Neblokujete zobrazování reklamy?


Máme za to, že používáte AdBlock nebo jiný software blokující reklamu.


Naše reklamy vás neotravují animací, vyskakovacími okny nebo hlasitými zvuky. Pro provoz 24tv potřebujeme peníze z inzerce, stejně jako třeba pekař potřebuje peníze na upečení chleba.


Přidejte prosím adresu www.24tv.cz mezi povolené servery, nebo úplně smažte váš software blokující reklamu.
Spat

Vzkaz v láhvi

  (2016)

68% poster
PŘEHRÁT TRAILERPŘEHRÁT TRAILER
krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Popis:

Po osmi letech strávených v Severním moři doputuje tajemný vzkaz v láhvi až na stůl kriminálního Oddělení Q, které se specializuje na staré nevyřešené případy. Detektiv Carl Mørck (Nikolaj Lie Kaas) a jeho asistent Assad (Fares Fares) jsou vtaženi do temného případu vraždícího psychopata, sektářské víry a unesených dvojic sourozenců, jejichž zmizení nikdo nehlásil. Jen co detektivové začnou záhadu rozplétat, věci se dají do pohybu v ďábelském tempu. Třetí díl krimisérie podle bestsellerů Jussiho Adler-Olsena navazuje na to nejlepší z tradice severských detektivek a díky režii Hanse Pettera Molanda tentokrát dojde i na černý humor.
Režie: Hans Petter Moland
Scénář: Zatím nezjištěno...
Hrají: Nikolaj Lie Kaas,Fares Fares,Søren Pilmark,Johanne Louise Schmidt,Jakob Oftebro,Pål Sverre Valheim Hagen,Lotte Andersen,Signe Anastassia Mannov,Jakob Ulrik Lohmann,Amanda Collin,Armin Rohde
PŘEHRÁT
zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE: Vzkaz v láhvi
Video se může načítat trochu déle..chvíli počkejte.. "
zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE: Vzkaz v láhvi (Trailer)
2017 - Copyright © 24tv.cz